Dudullu bölgesinde ümraniye kurye 7/24 faaliyet göstermektedir. Günün her saati kurye hizmeti vermekteyiz. Acil gitmesi gereken evrak, broşür, koli vb. gönderilerinizi hızlı teslimat yapıyoruz.

Motokurye sektöründe express gönderi diye bir kavram vardır bu express kavramı gönderinin çok hızlı birşekilde gideceği yere ulaşmasını sağlar süre ortalama olarak ise 45 ile 90 dakika arasında değişebilir.

Kurye Firmaları’nın işleyişi ise şöyledir, ilk öncelikle gönderinin gideceği yere dair bilgilerini verilir, daha sonra verdiğiniz bilgiler firmamızın Çağrı Merkezi bölümüne iletilir ve işlem merkezi yukarıdudullaya en yakın olan motor kuryeyi size yönlendirir ve kurye gönderinizi masanızdan teslim alır.

Ondan Sonra Moto kurye gönderiyi gideceği yere teslimatı yapar ve müşteriye teslimat hakkında bilgi verilir. Yukarıdudullu Bölgesinde musait boş express motokuryelerimiz bulunmaktadır.

istanbul başta olmak üzere günümüzde kurye, geçmişe göre çok daha fazla önem arz etmektedir.

Acil durumlarda biryerden başkta bir noktaya gitmesi gereken gönderilerde trafik problemi yüzünden yetiştirilememektedir.

Vip Kurye‘ler kimi zaman kan,organ,ilaç gibi hayati önem arz eden durumlar da çok önemli bir görevi üstlenmektedir.

Dudullu Bölgesi kurye ihtiyacı her geçen gün artmakta ümraniye kurye Dudullu bölgesinde 7/24 nöbetçi kurye bulundurmaktadır. Gece kurye hizmeti saat 18:00-08:00 saatleri arası olup normal gönderim fiyatının 4 katı ile ücretlendirilmektedir..

 

Moto Kurye : 210 Dakika
Acil Kurye : 90 Dakika
Vip Kurye: 60 Dakika
Arabalı Kurye: Gün içi teslimat
Uçak Kargo: Gün içi teslimat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir